Гостевая

Оставьте свой отзыв сейчас!
Залишіть свій відгук зараз!
Олена 08.09.2019

Були на Хуторах 3 вересня. Дуже сподобалось і дітям і дорослим. Час швидко пролетів. Не могли всадити дітей в автобус. Заморились, але отримали величезне задоволення. Цікава змістовна екскурсія, захоплюючі майстер-класи, смачний обід, десерт у вигляді солодкої вати. Всім дякуємо за гостинність. В захваті від коваля та інструкторів рибацького хутора. Веселі, креативні, драйвові хлопці влаштували змагання для діток,не давали сумувати ані хвилиночки. Так тримати!!! Рекомендую!!!

Анна 11.06.2018

Очень и очень понравилось!! Ездили классом с экскурсией! Обеды вкусные, природа великолепная!! Обязательно приедим ещё!Спасибо за гостеприимство!!

наталья 11.06.2017

сегодня была на хуторах.масса положительных эмоций. радушно приняли.неожидала что можно так хорошо отдохнуть.внимательный экскурсовод.а ребята проводившие мастер класс такие умнички.столько позитива . особенно хочу отметить с кузни паренька.умничка .молодцы ребята за ваше гостиприимство.все очень понравилось.

Інна 22.05.2017

Відпочили на славу! Природа, свіже повітря, багато цікавих майстер-класів та інших розваг! Цікаво було і дорослим, і дітям. Багато місць для відпочинку. Передбачені всі побутові потреби. Організатори великі молодці! Дуже вдячні! Рекомендую!

татьяна 21.05.2017

Добрий вечір. 19 травня 2017 року разом з дітьми ми завітали до дивовижного місця-Зелені хутори Таврії. Мені дуже сподобалась природа. Сподобались всі хутори. Особливо сподобались хутори: аптека, лялька -мотанка,цирюльник, хутір де розповідали про сіль.Особиво сподобалос та навіть вразило те,що нас зустрічали з хлібом та сілю.Спочатку я подумала,що хліб несправжній, але нам запропонували його скуштувати.Хліб був дуже смачний. Дуже ввічливі співробітники закладу за це їм велике спасибі.Хочу зробити невеличке зауваження адміністрації (тим хто керує кухнею)-будласка коли ви приймаєте відразу велику кількість гостей з харчуванням то долучайте до процесу прибирання та накривання столів якомога більше своїх співробітників.Непотрібно цю рооту в годину "ПИК" взвалювати на одну -дві людини. Обід був смачним особливо сало. Загалом все сподобалось,придбали на згадку багато подарунків. Неодмінно завітаємо знову.

Наталія 19.05.2017

Були з дітьми в минулому році! Місце - дивовижне! Ідея з мастер-класами - просто супер! Діти в захваті! Горподар - справжній українець! Дуже все сподобалось. В цьому році знову поїдемо!

Анна 10.05.2017

Це дивовижне місце! Таке чудове поєднання природи і людської діяльності ! Цікаво, незвичайно - надзвичано! Дякую за те, що ви є!

Інга 29.10.2016

Добрий день! Ви ще працюєте, раніше спостреігали за новинами у групі в контакті, а зараз чомусь нічого нового не має? МОже проект вже закрили? А шкода(

Дякуємо за відгук! Не переживайте, проект не закрився ми продовжуємо працювати,надалі будемо більше приділяти уваги нашім сторінкам в соціальних сітях. Тому чекаємо на Вас у гості!

Ольга 11.09.2016

10/09/2016 были на экскурсии в Зеленых Хуторах! Прекрасная атмосфера. встреча хлебом-солью очень расположила и настроила на восприятие украинских традиций. Хозяин Хутора гармат Юрий открыл для нас много интересного с биографии Сірка! Да. нам есть чем и кем гордиться! Хутор соли и трав раскрыл наш талант в изготовлении оберегов.Хозяйка Корчми накормила вкусным обедом. Всем советую, прекрасный семейный отдых!!!!

Лия 03.07.2016

Клуб, одинокие сердца, побывали в этом прекрасном уголке Херсонщины, Зеленый хутор Таврии 26 июня 2016г. Спасибо за ваш теплый прием и спасибо за то, что вы есть. Думаю, что мы не раз еще посетим ваш прекрасный край, где можно не только отдохнуть, но и полюбоваться природой и узнать много полезного из традиций украинского народа. Еще раз спасибо за радушие.

Страниц: 16

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха