ЕтноекоФестиваль Таврійські Хутори-2016

Етноекофестиваль Таврійські Хутори-2015

25.06.2016 на Зелених Хуторах Таврії пройде етноекоФестиваль "Таврійські Хутори", який проходить на Херсонщині вже вдруге. Фестиваль цей присвячений майстрам народних українських ремесел, їх таланту і вмінню, які допомагають зберегти культуру і традиції України.

Ще одна мета проведення фестивалю "Таврійські Хутора" - привернути увагу сучасних українців до проблем збереження навколишнього середовища. І показати, яким може бути справжній відпочинок на природі, коли до неї ставляться дбайливо і з повагою. Природа завжди дякує нам за таке до неї ставлення і дарує нам свої дари. А наше завдання - навчитися правильно їх використовувати. На Фестивалі "Таврійські Хутори" як раз і зберуться ті, хто вміє працювати руками, дбайливо використовуючи багатство Землі.

Таврійська земля завжди була щедрою! Щедрою на квітучі сади, на золоті поля пшениці, на звичаї наших батьків, на вмілі і працьовиті руки, на талановитих людей, життєрадісних, з добрим і веселим характером. Українці в усі часи славилися своєю співучістю, своїми душевними піснями. Наші пісні - ніжні і добрі, веселі і заводні, сумні і зворушливі. Кожна з них залишає у Душі незабутній слід. Українська пісня - це зв»язок з нашими предками, це сила нашого народу.

Тому в рамках етноекофестивалю "Таврійські Хутори" пройде відкритий фестиваль української пісні "Душа Півдня", який проводить Херсонський обласний Центр народної творчості. У концертній програмі фестивалю візьмуть участь кращі пісенні колективи, виконавці та провідні танцювальні колективи Херсонщини.

Під час фестивалю "Таврійські Хутори" пройде і ярмарок майстрів народних українських ремесел. Кожен майстер з гумором і піснею презентує свої товари ручної роботи або пригощає смачними стравами української кухні. Тут можна пройти майстер-клас під відкритим небом з любого ремесла: гончарство, ковальство, лозоплетіння, валяння з вовни, миловаріння, виготовлення іграшок зі скла і ще багато-багато іншого.

На фестивалі "Таврійські Хутори" Вас чекає самий незвичайний відпочинок на природі! Веселощі, пісні, танці та різні ласощі сподобаються і дорослим, і дітям. ВХІД - БЕСКОШТОВНИЙ.

Як проходив фестиваль "Таврійські Хутори-2015» Ви можете дізнатися, подивившись фотографії у галереї, нижче на цій сторінці.

Дізнатися подробиці, а також як нас знайти, можна по телефону, який вказано на нашому сайті, на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха