Активний відпочинок на природі

Активний відпочинок на природі означає не тільки спортивні ігри, футбол або бадмінтон. Зелені Хутори Таврії пропонують провести час на природі набагато цікавіше.

Час, проведений на нашій території, дійсно принесе Вам справжній відпочинок. Зелені Хутори Таврії знаходяться в екологічно чистій зоні Херсонської області, де немає жодного промислового виробництва.

Саму територію хуторів ми постаралися залишити в її первозданному вигляді. Дерева, галявини із зеленою травою і квітами, зарості очерету, річкові канали, щебет птахів, чисте свіже повітря - ось, що чекає Вас на Зелених Хуторах Таврії.

Для активного відпочинку на природі ми приготували безліч цікавих занять:

• Захоплюючі екскурсії по території Зелених Хуторів - провівши Вас від хутора до хутора, наш екскурсовод розповість не тільки історію виникнення самого проекту, але і розважить Вас розповідями про народні українські ремесла.

• Ремісничі хутори. Кожен хутір - це невеличкий будиночок, господарем якого є Майстер певного українського народного ремесла. Відвідавши такий хутір, Ви можете дізнатися багато цікавої інформації про конкретне ремесло, поспостерігати за роботою Майстра, а також пройти майстер-клас під відкритим небом, на свіжому повітрі. Які хутори чекають Вас: гончарний, лозоплетіння, медовий, ковальський, рибальський, хутір квасу, хутір гутництва, стрілецький, козацький, хутір мистецтва, хутір миловаріння і валяння, і ще безліч інших.

• На рибальському хуторі, любителів екстриму чекають пригоди в мотузковому парку, тарзанка, стіна для скелелазіння.

• Спеціально обладнана територія «Розвивайся-Розважайся», де наші відвідувачі дуже весело і активно проводять час, граючи в цікаві спортивні квести, розділившись на команди. Такі ігри дуже подобаються не тільки дітям, а й дорослим, які часто проводять тут корпоративний відпочинок.

• Безліч спеціально підготовлених відкритих майданчиків чекають Вас для гри у футбол, волейбол, для проведення різних змагань і спортивних командних ігор.

• На кінному хуторі Ви можете вибрати коня і відправитися в кінну прогулянку разом з друзями.

• Після активного відпочинку на природі Вас чекатиме смачний свіжоприготовлений український обід.

Гойдалки, лавочки, сінник, басейн, контактний зоопарк - все це також надано у Ваше розпорядження.

Для того, щоб активний відпочинок на природі вдався і запам»ятався надовго, Вам потрібно тільки приїхати на Зелені Хутори Таврії. Для цього, просто зателефонуйте за номером телефону, який вказано на нашому сайті на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха