Чемпіонат України з дрон-перегонів

Запрошуємо всіх бажаючих гарно провести час та отримати захоплюючі враження на змагання Чемпіонату України з дрон-перегонів 8 та 9 червня в с. Підлісне за м. Олешки.

В суботу 8 червня відбудеться запекла боротьба серед кращих пілотів України.

В неділю 9 червня фінальні гонки визначать 3-х кращих для участі в чемпіонаті світу в Кореї.

Також 9-го відбудеться Фестиваль молодіжної технічної творчості, де свою майстерність продемонструють члени гуртків авіамодельного та ракетомодельного спорту. Небо прикрасять яскраві повітряні змії аерокосмічного гуртка «Галактика» (м. Скадовськ), які здіймались в повітря на світових змаганнях Індії та Китаю. В рамках фестивалю відбудуться показові виступи майстрів бойових мистецтв, спортсменів зі стрільби з класичного лука. Свято завершать стрибки парашутистів. Крім цього будуть проведенні майстер-класи, де ви зможете навчитись стрибати з парашутом, стріляти з луку, керувати дроном. Приходьте буде цікаво та корисно. 

Беріть з собою сонцезахісни окуляри, та все що може захистити вас від сонця. Візьміть покривало, щоб сісти на травичку. Годує кафе NAVIGATOR. Чекаємо Вас 8 та 9 червня з 10 годин ранку серед поля широкого, на чистому повітрі, (зупинка автобуса с, Підлісне).

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха