Країна чудес - Ялинковий ЛІС!

ПРИХОДЬ У КРАЇНУ ЧУДЕС - ПІД НАЗВОЮ ЯЛИНКОВИЙ ЛІС!

ХЕРСОН

ЦУМ 3 ПОВЕРХ

ЩОДЕННО 9.00 - 19.00

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА "РІЗДВЯНА ЕТНО ІГРАШКА" 

Тривалість: 1,5 год.

Вартість 25 грн.

Майстер-класи від 7 грн.

8 майстрів-ремісників розкажуть про різдвяні прикраси для житла, обереги і талісмани, які використовували наші предки на різдвяні свята.

Після екскурсії майстер-класи за бажанням ....

ETNO IGR

Всі хто пройшов екскурсію мають право на участь в конкурсі "АРТялинка". (Необхідно класом створити єдину, незвичайну, креативну ялинку і передати її на виставку). Результати конкурсу будуть оголошені 20 січня 2015р. Головний приз - безкоштовна екскурсія на "Зелені хутори Таврії".

НОВОРІЧНА ПРОГРАМА "КАЗКА СВОЇМИ РУКАМИ" 

Тривалість: 2,5 год.

Вартість 60 грн.

Баба-Яга вкрала мішок Діда Мороза ... Розібрала подарунки і розкидала їх за ялинкою (((але ... подарунки всі повернуться якщо їх рукою торкнутися. Потрібно їх знайти, зібрати і в мішок до себе забрати .... Дід Мороз, Снігуронька, Баба Яга, Снігова королева і інші жителі лісу допоможуть в цьому ... 

YOLKA ZELENI HUTORA

Між посиденьками у ялинок (проведення майстер-класу по виготовленню іграшки) проводяться фізкульт хвилинки, конкурси, ігри, танці ...  Після закінчення програми в мішечку кожного учасника буде знаходитися 8 унікальних іграшок, створених власними руками і солодкий приз від Діда Мороза! Після заключного хороводу гадання на ялинці і феєрверк побажань!

ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ "ТИЖДЕНЬ РІЗДВЯНИХ ВОРОЖІНЬ"

Вартість 25 грн.

Ознайомчо-ігрова екскурсія з елементами слов»янських різдвяних обрядів

Давайте спробуємо відволіктися від похмурих буднів, і в світле свято Різдва зануримося в радісний і загадковий світ, дізнаємося, як ворожили в різдвяний вечір наші прабабусі. 

GADANIE ZELENI HUTORU

Ворожіння на майбутнє, на судженого або наречену, на виконання бажання - ось далеко не повний список тих передбачень, які можуть подарувати нам різдвяні ворожіння. Ворожіння на ялинці, на свічках, на воску, на сірниках, по волоссю, по поліну, по руці (вас чекає хіромант), флоромансія і з багатьма іншими видами ворожінь ви не тільки ознайомитесь під час екскурсії, а й спробуєте їх у дії.

 

 

 

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха