Як можна відпочити на природі?

Проживаючи в містах, ми все далі віддаляємося від оточуючого нас природного світу і все більше занурюємося в світ комп»ютерів, автомобілів і різної техніки. Ми поступово забуваємо, як можна відпочити на природі по-справжньому, з користю для тіла і для розуму. Зелені Хутори Таврії готові показати Вам, що таке справжній відпочинок на природі.

Що ж такого особливого є у нас на хуторах? Начебто і природа така ж, як скрізь, і дерева з пташками. Але це не зовсім так. Ми всі прекрасно знаємо, що на нашій планеті все менше і менше залишається по-справжньому екологічних місць, куди ми могли б приїхати і відпочити. Одним з таких місць і є територія Зелених Хуторів Таврії.

На кілька десятків кілометрів навколо немає жодного промислового підприємства, яке б отруювало повітря шкідливими викидами. І ми не забудували територію бетонними коробками, в задусі яких, найчастіше, сьогодні пропонують відпочити. Навпаки, ми постаралися зберегти оточуючій нас прекрасний світ в тому вигляді, в якому він існував і без нас. По-перше, з турботою про природу, а по-друге, з турботою про Вас, тих, хто любить себе і свій світ, щоб Ви могли по-справжньому відпочити на природі.

Кілька десятків хатин - хуторів, які ми побудували, виконані з натуральних матеріалів, як і більшість житлових будинків в Херсонській області. Це пісок, глина, солома і вода. Тому, якщо навіть такий будинок колись зруйнується, він просто перейде в той натуральний стан, в якому він був і до будівництва.

На цих хуторах ми підготували для Вас найцікавіший і незвичайний відпочинок на природі - зустрічі з Майстрами українських народних ремесел. Кожен хутір присвячений одному ремеслу. Наприклад, у нас є хутір коваля, гончара, меду, ляльки-мотанки, цирульника, стрілецький і гарматний двори, козацький хутір, рибальський хутір, хутір квасу, свічкарства, миловаріння і багато-багато інших. На кожному хуторі Вас чекає Майстер, який із задоволенням розповість Вам цікаві історії про своє ремесло і покаже, як він виконує свою роботу. Ви зможете купити роботи Майстрів або пройти майстер-клас і виготовити сувенір або оберіг для себе або рідних самостійно.

Крім неспішних прогулянок по території Зелених Хуторів Таврії та зустрічей із Майстрами, Ви зможете покататися на конях або на чарівній грубці, відпочити на сіннику або зіграти партію в незвичайні шахи, порибалити або спробувати екстрим - освоїти тарзанку або стіну для скелелазіння.

Ну і звичайно ж, після прогулянки та розваг обов»язково Ваш організм подасть сигнал про те, що він хоче їсти. І ми про Вас подбали - Вас чекає найсмачніший український обід, який наші кухарі приготували з Любов»ю для Вас на Зелених Хуторах Таврії.

Хочете самі дізнатися, як можна відпочити на природі? Приїжджайте на Зелені Хутори Таврії.

Дізнатися, як нас знайти і як ми працюємо дуже просто, достатньо зателефонувати за номером, який вказано на нашому сайті, на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха