Як провести вихідний день

12.09.2015, субота, Зелені Хутори Таврії, звичайний вихідний.

Як же провести вихідний день? Це питання починає "мучити" багатьох вже в п»ятницю або навіть у четвер, вже тоді ми відчуваємо наближення довгоочікуваних вихідних днів.

Для одних важливіше веселіше і з користю провести вихідний день - це особливо важливо для тих сімей, де є діти. Вони ж такі допитливі, а батькам хочеться дати їм все найкраще, показати, навчити, розповісти.

Для інших у вихідний важливо побути в тиші, наодинці з природою, побродити по травичці серед дерев, послухати спів птахів.

А хтось вирішив присвятити вихідний день тому, щоб навчитися чомусь новому, скажімо, якогось ремесла. Адже так приємно, наприклад, зробити своїми руками подарунок для близької людини.

Ось у такій, звичайний вихідний день, 12 вересня 2015 року, Зелені Хутори Таврії відкрили свої двері перед гостями. У цей день у нас побували гості з Нової Каховки, Миколаєва, Херсона. Заїхали і гості з далекого зарубіжжя: Грузія, Німеччина, Австрія. Всі знайшли на хуторах заняття до душі: гості брали участь в екскурсіях, пробували свої сили в різних майстер-класах, слухали виступ музичних колективів, розважалися і веселилися на атракціонах, скуштували страви української кухні, приготовані дбайливими руками кухарів Зелених Хуторів.

В кінці дня всі гості отримали подарунки, які будуть нагадувати їм про цей незвичайний вихідний день, який вони провели на Зелених Хуторах Таврії.

Тепер і Ви знаєте, як провести вихідний день!

Чекаємо Вас знову і знову. Завжди Ваші Зелені Хутори Таврії!

 GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха