Яким може бути відпочинок на природі?

На Зелені Хутори Таврії приїжджає безліч різних людей. Спілкуючись з ними, ми дізнаємося і різні точки зору на те, яким може бути відпочинок на природі. В кінці дня, після того, як наші гості подивилися і спробували все, що пропонують Зелені Хутори, ми просимо їх розповісти про свої враження і своє бачення відпочинку на природі, чи змінилося воно.

Багато хто вважає, що відпочинок на природі - це самий звичайний пікнік, а простіше кажучи, поїдання взятих з собою продуктів, валяння на травичці і млява гра в бадмінтон, в кращому випадку у футбол. Просто, після їжі і на теплому сонечку, не надто хочеться брати участь в активних іграх. Та до того ж, серед усіх присутніх не часто знайдеться людина-заводій, яка збере всіх, придумає цікаву гру, в якій захочеться взяти участь. Як правило, такий томний пікнік супроводжується розмовами про життя, втоми від роботи, бажанням все змінити і скаргами, що на це немає сил.

Зелені Хутори Таврії пропонують залишити такий відпочинок на природі в минулому, ми пропонуємо новий його формат. Ми беремо на себе турботу про Ваші розваги, про Ваше проведення часу протягом всього перебування на нашій території.

По-перше, вся наша територія у Вашому розпорядженні, а це 90 гектар екологічно чистої природи, без єдиного промислового комплексу на багато кілометрів в окрузі. Сінник, гойдалки, крісла, стільці, лавки, чудо-пічка, коні та багато іншого - все це у Вашому розпорядженні.

По-друге, безліч хуторів зі своїми власниками, які є Майстрами в якомусь з видів українських ремесел, раді зустріти Вас, розповісти про своє ремесло, провести майстер-клас прямо під відкритим небом. Або ж Ви можете вибрати і купити сувенір від будь-якого Майстра на пам»ять, який зроблено з Любов»ю.

По-третє, Ви можете приїхати величезною компанією, зібравши своїх рідних, близьких, друзів або цілим робочим колективом і провести відпочинок на природі, граючи в активні, рухливі та інтелектуальні ігри, вікторини, квести. Для цього, у нас є величезний, спеціально облаштований хутір «Розвивайся-Розважайся». А в кінці дня, команда переможців зможе отримати призи.

По-четверте, на Зелених Хуторах Таврії Вас чекає найсмачніший і свіжий український обід. Борщ, пампушки, сало, свіжі овочі - що може бути смачніше, після того, як провів день на свіжому повітрі. І не потрібно набирати з собою ніяких продуктів, тарілок, ложок і ножів. Ви повністю вільні. Ви просто відпочиваєте на природі, слухаєте спів птахів, можна побродити босоніж по травичці, можна половити рибу або повалятися на сіннику.

Для того, щоб спробувати, яким може бути відпочинок на природі на Зелених Хуторах Таврії, Вам потрібно просто приїхати до нас. Зателефонуйте за номером, який вказаний на нашому сайті, на сторінці «Контакти» і наші менеджери дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха