Хто такий цирульник?

Цирульник - старовинна професія, в якій поєднувалися навички перукаря і лікаря. Правда, це не був лікар в повному розумінні цього слова, швидше цирульник мав деякі навички лікаря. Він мав право виконувати нескладні хірургічні операції, накладати перев»язки при переломах і ранах, вправляти вивихи, лікувати зуби, проводити кровопускання, яким у ті часи захоплювалися дуже сильно. Цирульник також надавав послуги манікюру та педикюру, голив бороди.

Цирульника ще називають: брадобрей, куафер, тупейний художник. Саме слово «цирульник» запозичене з польської - «cyrulik», яке, в свою чергу, з»явилося від латинського «chirurgus», яке сталося від грецького «cheirourgos», яке і є іменником «хірург».

Але, все ж, основною діяльністю цирульника була турбота про волосся. Стрижка, укладка, фарбування і всі ті процедури, які виконує і сучасний перукар.
Прийшовши в цирюльню на Зелених Хуторах Таврії, Ви зможете дізнатися багато цікавої інформації про роботу цирульника, про різні стрижки і зачіски, які виконувалися в старі часи, як і чим тоді стриглися люди, як доглядали за волоссям.

У цирульні Зелених Хуторів Таврії Ви не тільки отримаєте інформацію про те, як доглядати за волоссям, якими способами можна відновити волосся, що потрібно застосовувати для швидкого росту волосся. Ви також зможете придбати лікувальні засоби для волосся. Ці засоби виконані з натуральних компонентів і приготовлені дбайливими руками цирульника Зелених Хуторів Таврії.

Чекаємо на Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії !

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха