Незвичайний відпочинок на природі

Кожен з нас представляє відпочинок на природі по-своєму. Для когось це піша прогулянка на свіжому повітрі, для іншого - довгоочікувана зустріч з друзями і посиденьки, а хтось відразу уявляє собі ароматний шашлик з добрим вином. Але Зелені Хутори Таврії пропонують незвичайний відпочинок на природі, в якому можна об»єднати всі ці уявлення і навіть більше, тому що відпочивати у нас можна всією сім»єю, разом з друзями, кожен знайде щось своє, близьке і для Душі.

З чого ж складається наш незвичайний відпочинок на природі? Територія Зелених Хуторів Таврії дуже велика, більше 90 га. Це чиста незаймана природа, зі свіжим повітрям, за яким ми так нудьгуємо в містах, тому навіть проста піша прогулянка по території гарантовано принесе Вам розслаблення і відпочинок.

На всій нашій території розташувалася велика кількість хуторів, в яких Майстри народних українських ремесел продемонструють Вам свою майстерність і розкажуть дуже багато історій про своє ремесло. Ви зможете поспостерігати за їх роботою і купити готовий виріб ручної роботи, який народився у Вас на очах.

І це ще не все. Ви зможете взяти участь в майстер-класі і за допомогою Майстра виготовити своїми руками оберіг, сувенір або подарунок близькій людині. Такий майстер-клас під відкритим небом наповнить Вас енергією творчості, спокоєм і гармонією. Саме в такому гармонійному стані виходять найкращі обереги, а також подарунки, які несуть Любов і Здоров»я. Кожен наш Майстер знає багато таємниць про те, як наповнити зроблену Вами роботу Любов»ю, як зробити, щоб Ваше найпотаємніше бажання збулося.

А для діток, які дуже люблять різні розваги, ігри та забави, у нас є окремий хутір «Розвивайся-Розважайся», на якому, через активні інтелектуальні ігри, можна виплеснути всю накопичену енергію, досхочу набігатися, наскакатися. А Ви, батьки, в цей час можете відпочити, наприклад, неспішно катаючись на гойдалках або лежачи на справжньому сіннику. А може варто проїхатися на конях? Якщо не хочеться на конях, тоді наша диво-пічка покатає Вас по всій території хуторів, а Ви поки відпочивайте.

Відомо, що після гарного відпочинку на природі, на свіжому повітрі, з»являється дуже хороший апетит. І ми пам»ятаємо про це і подбали про Вас. Вам не потрібно брати з собою пакети з їжею, ножі, виделки, тарілки і чашки. А в спеку носити ці пакети з собою і переживати, щоб що-небудь не зіпсувалося. У наш незвичайний відпочинок на природі обов»язково входить обід, блюда якого не прості. Всі страви - нашої національної української кухні, приготовані з Любов»ю і Турботою. Для дорослих, якщо виникне таке бажання, ми можемо запропонувати кілька грам міцного національного напою.

Спробувати, який же він, незвичайний відпочинок на природі від Зелених Хуторів Таврії, дуже просто. Достатньо зателефонувати за номером, який вказано на нашому сайті, на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха