Про нас

Ідея створення проекту з»явилася в 2008 році, коли об»єдналося кілька десятків членів особистих селянських господарств. Під прапором сільського зеленого туризму ідея перетворилася на проект, який був реалізований на кордоні Голопристанського та Цюрупинського районів.

Основна концепція проекту - об»єднання культурно-просвітницької, екологічної та розважально-ігрової складових на базі синтезу історії краю, екології і сучасного мистецтва для розвитку екологічного туризму.

Хутори розташовані на території «Дев’ятої козацької паланки» в пониззі Дніпра. В більш пізній історії на території сучасних хуторів розміщувались кардашинські хутори, які були знищені владою перед ВВВ, а люди розселені у Велику, Малу та село Кардашинка.

Заснування історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії», на території з»являються перші будови-хутора.

Діє 10 хуторів, майстри-ремісники проводять майстер-класи, проходять перші екскурсії. Комплекс відвідало 5000 туристів, було проведено 172 екскурсії.

 за сезон квітень-жовтень «Зелені хутори Таврії» відвідало 16000 чоловік, проведена 551 екскурсія.

кількість пропонованих до ознайомлення ремесел виростає з 10 до 47. Ми прийняли 20000 туристів, провели 660 екскурсій.

запускається два екскурсійні маршрути «Вільховий» і «Квітковий», цього року проект відвідало 24 000 туристів з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької областей та країн ближнього зарубіжжя. Проведено 820 екскурсій.

запускається третій екскурсійний маршрут «Розважайся-Розвивайся».

Історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії» зайняв 1 місце в регіональному конкурсі "ТОП-10 туристичних перлин Херсонщини".

За сезон квітень-жовтень проект відвідало 17000 туристів, проведено 741 екскурсія.

Комплекс продовжує роботу і в осінньо-зимовий період.

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха