Де відпочити дітям на літніх канікулах

Де відпочити дітям на літніх канікулах? Цим питанням вже не один раз переймалося не одне покоління батьків. Наближається закінчення навчального року. Попереду три місяці літа. Чим займатиметься дитина? Куди можна поїхати і що подивитися? Що робити?

Відпочити дітям на літніх канікулах можна на море. Банально. Але, так думають багато батьків. Тому і відправляють своє чадо або в літній табір, або до родичів, які живуть недалеко від моря і згодні терпіти його кілька тижнів. Можна відправити дитину до дідусів-бабусь в село, на природу, поїсти фрукти-ягоди.

Але й першому, і в другому випадку, дитина практично нічим не зайнята. Так, вона буде кожен день на свіжому повітрі, загоряти, гуляти, їсти, спілкуватися з однолітками. І все. Але, як зробити так, щоб відпочинок на літніх канікулах поєднати з корисними, розвиваючими заняттями.

Виявляється, все дуже просто. Досить приїхати до нас, на Зелені Хутори Таврії. Тут можна не тільки відпочити дітям на літніх канікулах, а й дізнатися багато цікавих фактів з історії національних українських ремесел. Для цього, потрібно всього лише попросити екскурсовода провести по одному з маршрутів на вибір. Потайними стежками, через галявинки з квітами, по містках через болота, екскурсовод проведе за маршрутом від хутора до хутора і розповість багато дивовижних історій. А на кожному хуторі зустрічатиме Майстер, господар свого хутора, який не тільки потішить новою історією, але і навчить робити вироби своїми руками. Робити вироби наші Майстри вміють з різних природних матеріалів. Ось, тільки частина того, чому можна навчитися у наших майстрів:

- Плести з лози, стрічок або бісеру
- Ліпити з глини
- Вирізати по дереву
- Штампувати монети
- Кувати підкови
- Малювати по склу, тканині, на папері
- Розписувати пряники
- Робити обереги
- Збирати і сушити трави, і робити з них ароматні чаї

І ще багатьма і багатьма вміннями володіють наші Майстри.

Щоб Ви не думали про те, де відпочити дітям на літніх канікулах, приїжджайте разом з дітьми на Зелені Хутори Таврії. І прихопіть з собою друзів і родичів, щоб поділитися з ними веселощами.

Зателефонуйте нам за номерами, які вказані в розділі «Контакти». Ми зустрінемо Вас за кращими українськими традиціям, з хлібом і сіллю, а в кінці цікавого і веселого дня, ми нагодуємо Вас смачним українським обідом.

Записатися на екскурсію Ви можете, просто подзвонивши за номером телефону, який вказано на нашому сайті на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії!

 GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха