Відпочинок з дітьми влітку

Всі ми давно звикли до того, що відпочинок влітку, це обов»язково поїздка на море. Але якщо трохи змінити цей стандартний підхід? Давайте спробуємо уявити, яким може бути відпочинок з дітьми влітку.

Крім моря, сонця і засмаги, літо можна провести з користю, взяти участь в конкурсах, інтелектуальних квестах, освоїти українське народне ремесло, дізнатися цікаві факти з життя наші предків. Саме такий відпочинок з дітьми влітку пропонують Зелені Хутори Таврії.

Знаходяться хутора в Херсонській області, в екологічно чистому районі, де на багато кілометрів навколо немає промислових підприємств і заводів. Величезна територія хуторів в 90 га призначена тільки для відпочинку та розваг. І що найголовніше, на всій території ми постаралися зберегти природу в первозданному вигляді, не забудовуючи і не змінюючи її.

Чисте повітря, наповнене ароматами трав і квітів, спів птахів і шелест листя дерев, безкрає блакитне небо і яскраве сонце ваблять до себе і наповнюють свіжістю, радістю і здоров»ям. Що ще потрібно нам, міським жителям, втомленим від суєти і застояного повітря офісів і шкіл, в яких ми проводимо більшу частину свого життя? Вдихаючи чисте повітря, з»єднуючись з природою, ми насичуємося її силою і красою, відчуваємо заспокоєння і внутрішню рівновагу, відкриваємо наші душі назустріч гармонії.

Крім розслаблення, Зелені Хутори Таврії пропонують і активний відпочинок, який особливо сподобається дітям. По всій території розташовані хутора, в кожному з яких є свій Майстер народного українського ремесла. Наприклад, стрілецький хутір і гарматний двір, де можна постріляти з будь-якого виду зброї і навіть з гармати, є гончарний хутір, медовий, козацький, рибальський, хутір мистецтв, є і хутір коваля, а також цирюльня і хутір виробів зі скла, і ще дуже багато інших.

На кожному хуторі Майстер із задоволенням розповість про своє ремесло, покаже, як виготовити виріб або оберіг, навчить різним тонкощам і проведе майстер-клас. Що може бути краще такого відпочинку з дітьми влітку, коли діти створюють вироби своїми руками прямо під відкритим небом, замість закритих і задушливих класів шкіл?

Ще у нас є один, дуже особливий хутір, для тих, хто любить загадки і пригоди. Він називається «Розвивайся-Розважайся». Ось тут вже справжнє роздолля для дітей і для дорослих! Тільки знадобиться дві команди, які вирушать на пошуки втраченого ключа ...

А ще на території Зелених Хуторів є маса розваг і затишних куточків для відпочинку на природі. І дорослі, і діти можуть покататися на конях, повалятися на сіннику, або політати на гойдалках, піднятися по стіні для скелелазіння вгору і з»їхати на тарзанці, пролетівши над річкою. А коли наші гості нагуляють собі апетит, їх чекає найсмачніший український обід, який з Любов»ю готують наші кухарі.

Приїжджайте на Зелені Хутори Таврії, і відпочинок з дітьми влітку стане незабутньою подією і подарує справжнє відчуття свободи, радості і щастя.

Щоб дізнатися, де ми знаходимося, як нас знайти і як ми працюємо, зателефонуйте за номером, який вказано на нашому сайті, на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха