Перлина степу-2019: 25-26 травня

Всеукраїнський Благодійний фонд "Злагода" за підримки Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської ОДА запрошує усіх на свято української самобутності «Перлина степу» в Зелені хутори Таврії 25 та 26 травня 2019 року.

Впродовж двох днів Ви поринете у прадавні традиції Таврійського краю через витоки народної творчості, зачаруєтесь унікальною природою Нижнього Дніпра, козацького минулого, народних звичаїв та культури. 

Кращі, самобутні творчі колективи Херсонщини, і не тільки, подарують Вам – пісні, як народні так і сучасні, запальні танці, місцевий фольклор, народні гумористичні театри і багато іншого. Традиційно під час фестивалю на хуторах розгорнеться ярмарка народно-прикладного мистецтва, ярмарок крафтових смаколиків. Під час фестивалю буде працювати зона відпочинку та розваг для дітей та дорослих, фото зони, музей українського побуту та безліч інших розваг.

У нас Ви зможете виготовити на згадку український оберіг власними руками, зробити поробки із природного матеріалу.

Українські народні Ігри та розваги, нагороди, сюрпризи від організаторів та партнерів фестивалю чекають як на учасників творчих колективів так і на глядачів і гостей.

На учасників та гостей фестивалю, які залишаються на «Вечори на хуторі Фестивальний», чекає «Дискотека у лісі» при багатті та смолоскипах, «Караоке у лісі» і звичайно, подарунки. 

Родзинкою фестивалю стане незабутня зустріч та фото сесія із Заслуженою артисткою України, актрисою театру і кіно – Тетяною Шелігою!!!

Чекаємо Вас 25 та 26 травня з 10.00 і до схочу на хуторі Фестивальний.Творчий фестиваль розпочнеться о 12.00 год

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха