Пішохідний туризм у Херсоні

Пішохідний туризм у Херсоні

Зелені Хутори Таврії завжди раді гостям і туристам. Тут часто починаються маршрути пішохідного туризму в Херсоні. У нас є все, що знадобиться туристам: чистісінька вода, сінник для відпочинку в спеку, тінисті і чисті місця для установки наметів, і кафе, в якому готують смачні страви національної української кухні.

Пішохідний туризм у Херсоні дуже цікавий, тому що маршрути його проходять по найрізноманітнішим місцям, через степи, ліси, пустелю, річки і море.

Наприклад, водний похід по Нижньодніпровським плавнях це справжня пригода. Безкраї очеретяні зарості змінюються листяними гаями, тут розкинулося безліч островів, на які поділила землю вода. Це її справжнє царство, тут всім заправляє могутній Дніпро. У цих місцях можна зустріти безліч диких тварин і водоплавних птахів. Це прекрасне місце для риболовлі.

А соснові та листяні ліси Херсонщини – справжня скарбниця здоров»я та сили. Пішохідний туризм в Херсоні в цих місцях просто необхідний нам, жителям міст, які вже забули, що таке свіже повітря, насичене ароматами трав, хвої, квітів і землі. У цих місцях відпочиває Душа, а тіло набирається сил.

Цікаве і загадкове місце Херсонщини – Олешківські піски, які зараз вважаються національним природним парком. Це величезний піщаний степ, розташований у центрі Європи, пустеля України, яка лише по краях оточена сосновими лісами.

Пішохідний туризм у Херсоні це не тільки споглядання за прекрасними творіннями природи, але й перевірка свого тіла та духу. Чи зможе тіло міського жителя витримати навантаження? Чи вистачить сили волі пройти весь маршрут? Прекрасно, якщо в піший похід відправляються батьки і діти разом, це дуже добре допомагає налагодити теплі і добрі відносини, краще пізнати один одного. Особливо дітям – поспостерігати і зрозуміти батьків.

Якщо Ви вирішили дізнатися, що ж таке пішохідний туризм в Херсоні, прокладайте свій маршрут через Зелені Хутори Таврії. Тут Ви завжди зможете відпочити, відновити свої сили, попити свіжої води і поповнити її запас, поїсти свіжої та смачної їжі. З друзями можете влаштувати змагання, зіграти в футбол чи волейбол. Зайнятися творчістю з нашими Майстрами і забрати з собою власноруч зроблений сувенір або оберіг. Покататися на конях або на диво-пічці.

Що б Ви не вибрали, Ви можете бути впевнені, на Зелених Хуторах Таврії Вас завжди чекає теплий прийом і турбота.

Дізнатися, як нас знайти, можна за номером телефону, який вказано на нашому сайті на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха