Підкова - символ удачі

Існує один із символів, який у кожного народу має однакове значення. І присутній на багатьох фамільних гербах і прапорах. Цей символ - підкова.

Підкова - це не тільки символ удачі, щастя, достатку, а й оберіг від злих сил. Навіть існувало повір»я, що злий дух ходить кругами, але дійшовши до того місця, де підкова розірвана, він змушений повертати назад. Тому в давнину підкову вішали не тільки над вхідними дверима, а й над усіма можливими місцями проникнення злого духа - вікна, піч, камін.

З давніх часів вважалося, що знайдена підкова має велику магічну силу і здатна принести своєму господареві не тільки успіх у справах і щастя в любові, але і допоможе зберегти здоров»я, буде захищати його будинок від непрошених і небажаних гостей, від злих помислів людей, що приходять в будинок.

Для того, щоб сила підкови в будинку проявилася найкращим чином, необхідно, щоб вона була виготовлена з металу. Це особливо актуально в наші дні, коли більшість предметів, з вигляду металевих, на перевірку виявляються незрозумілим сплавом або просто пластмасою, пофарбованою під метал. Кращим металом для виготовлення підкови вважалося золото, срібло або мідь. Підкови, виконані з інших матеріалів, просто не працюють.

Найбільшою магічною силою володіють підкови, виконані руками справжнього коваля. Але ніяк не штампування з фабрик. А ще більша сила буде у підкови, якщо господар будинку виконає її самостійно. Але як зробити підкову своїми руками? Де ж у нашому стрімкому світі знайти кузню? Дуже просто. Потрібно всього лише приїхати в Херсонську область, знайти містечко Гола Пристань. Не доїжджаючи до нього, повернути ліворуч і опинитися в Зелених Хуторах Таврії. Це чудове місце, на якому розташувалися хутора майстрів різних українських ремесел. Серед них потрібно відшукати Хутір Коваля і попросити його допомогти викувати підкову. Майстер не тільки допоможе, а ще й розповість багато цікавого про своє ремесло.

У цю поїздку, на Зелені Хутори Таврії бажано брати всю свою сім»ю, особливо, якщо є діти, вони будуть в захваті від простору, від ігор, від вибору майстер-класів, на яких вони самостійно зможуть для себе або в подарунок зваляти іграшку, виготовити оберіг або красиву свічку, зварити мило, постріляти на Стрілецькому Хуторі з гармати, покататися на грубці, освоїти скелелазіння.

Ну, а підкову, самостійно зроблену на Зелених Хуторах Таврії, потрібно правильно повісити у себе в будинку. Підкову обов»язково вішають з внутрішньої сторони будинку, кінцями вгору, щоб вона нагадувала чашу. У цій чаші і буде накопичуватися позитивна енергія будинку і підкова буде хранителем сімейного вогнища. Можна розташувати підкову і в машині, в такому випадку вона буде оберігати і водія і пасажирів.

Створюйте своє щастя і благополуччя своїми руками, разом з майстрами Зелених Хуторів Таврії!GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха