Поліцейські організували для школярів екскурсію

Працівники Великолепетиського відділення поліції організували для учнів 5-7 класів двох шкіл смт Велика Лепетиха захопливу екскурсію до комплексу «Зелені хутори Таврії». Діти ознайомилися з різноманітними українськими ремеслами та відпочили на природі.

Начальник Великолепетиського відділення поліції Андрій Чонка організував виїзд школярів на екскурсію. Допомогу у цьому надав і начальник районного відділу освіти у Херсонській області, який організував автобус для перевезення 25-ти школярів. Прибувши на екскурсію, діти ознайомилися з українськими національними ремеслами і навіть виготовляли своїми руками глиняний посуд, монети, ляльки-мотанки та браслети. Після веселої гри на свіжому повітрі дітей нагодували смачними українськими стравами.

На завершення екскурсії школярі подякували працівникам поліції за можливість зазирнути в історію українських ремесел, фотографувались на згадку та повезли додому власноруч виготовлені вироби, щоб похвалитися батькам.

- Мені дуже приємно, що діти залишилися задоволені відвіданням комплексу, отримали багато позитивних емоцій та дізналась щось нове з історії української культури, - зазначив начальник Великолепетиського відділення поліції Андрій Чонка.

Використано матеріали з сайту Національної поліції Херсонської області.GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха