Розпис пряників

Розпис пряників - дивовижне заняття, під час якого, ніби поринаєш в атмосферу дитинства, тепла і затишку. А який аромат у пряників ... І як чарівно вони виглядають ...

Зелені Хутори Таврії запрошують Вас на екскурсію, під час Вас не тільки чекає відпочинок на природі, Ви також зустрінетеся з Майстром з розпису пряників. Майстер розповість захоплюючу історію самих пряників, розкриє таємниці пряників-оберегів, поділиться найсмачнішими рецептами їх приготування. І разом з ним Ви зможете зробити свого розписного пряника, з унікальним малюнком, який придумаєте Ви самі.

Якщо у Вас є діти, то розпис пряників на свіжому повітрі для них - найцікавіше заняття. Море радості і щастя Ви побачите в їхніх очах, коли самостійно розписаний пряник буде готовий. Щоб подарувати дітям ці хвилини задоволення і радості - заради цього варто приїхати на Зелені Хутори Таврії.

Для розпису пряників використовується густа цукрово-білкова глазур. Вона може бути білого кольору, може бути кольорова з харчовими барвниками. Для приготування глазурі, знадобиться 1 яєчний білок, 200 гр просіяного цукрової пудри і декілька крапель лимонного соку.

Для нанесення глазурі на пряник, знадобитися одноразовий кондитерський мішечок з насадкою, голка, для виправлення нерівних ліній.

Ще знадобиться візерунок, який буде наноситися на пряник. Такий візерунок Ви можете придумати самостійно, попередньо намалювавши його на листочку паперу. Або ж можна взяти схему узору для вишивки хрестиком.

І все. Ви готові до роботи.

Ми пропонуємо поєднати відпочинок на природі з розписом пряників. Розписувати пряники на свіжому повітрі, під спів птахів і шелест листя, куди приємніше, ніж у закритому приміщенні. При цьому можна абсолютно не хвилюватися про те, що щось буде забруднено або забризкане.

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха