Співпраця Херсонщини з Західною Україною

На початку грудня Херсонська обласна державна адміністрація ініціювала проведення інформаційно-ділових зустрічей між туристичними колами Херсонської, Львівською та Тернопільською областями.

До складу делегації, яка представляла Херсонщину на західній Україні увійшли і представники історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії».

У Львові був проведений круглий стіл на тему: «Міжрегіональне співробітництво в сфері туризму: шляхи об’єднання пріоритетів розвитку Херсонщини та Львівщини» за участі представників органів державної влади, туристичного бізнесу та громадських організацій.

Під час зустрічей були презентовані туристично-рекреаційні можливості Херсонської області, були обговорені напрями подальшої діяльності та співпраці стосовно формування й обміну туристичними групами між областями.

Результатом зустрічі стало підписання Угоди про співробітництво у сфері туризму та рекреації! Наступним етапом співробітництва стане зустріч делегацій з Львівщини та Тернопільщини на теренах нашої області.

Рассказать друзьям В контакте   Одноклассники   Facebook   Закладки   Яндекс   Mail.Ru   Twitter   Яндекс.Метрика

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха