Свічки своїми руками

Свічки своїми руками

Зелені Хутори Таврії пропонують поєднати відпочинок на природі з... виготовленням декоративних свічок своїми руками. Як таке можливо? Зараз дізнаєтеся.

Все частіше мешканці міст вибирають відпочинок на природі. Тільки тут можна відволіктися від щоденної метушні, шуму і затхлого повітря офісів. На свіжому повітрі можна гуляти годинами, милуючись зеленою травою під ногами, насолоджуючись ароматами квітів або розглядаючи хмари, що пливуть по небу.

Але було відмічено, що людям, звиклим до суєті і вічної зайнятості, навіть на відпочинку чогось не вистачає. Хочеться чимось зайняти руки, та й уява починає свою гру. Коротше кажучи, хочеться Творчості. На Зелених Хуторах Таврії можна вибрати заняття для Душі. Одне з них - виготовити свічки своїми руками.

Такі свічки стануть для Вас найкращим подарунком. Дивлячись на цю свічку, Ви будете згадувати про ті хвилини спокою і відпочинку, які Ви провели на Зелених Хуторах Таврії.

Вогник і аромат Вашої свічки допоможе Вам розслабитися і відновити свої сили. Достатньо провести кілька хвилин у день, споглядаючи красу палаючої свічки, щоб скинути з плечей накопичений негатив. Світло, запах і колір можуть творити дива. Спробуйте це.

Ви можете сісти в Ваше улюблене крісло і милуватися вогником свічки, зробленої Вашими руками, попередньо попросивши близьких не турбувати Вас деякий час. А може це буде вечеря (без звичного електричного освітлення) для якої можна буде запалити улюблені свічки.

Приїжджайте до нас, на Зелені Хутори Таврії, створювати дивовижні речі, наприклад свічки, своїми руками, просто на свіжому повітрі під спів птахів і шелест листя. А також Ви побуваєте на інших Хуторах і познайомитеся з іншими Майстрами. Або просто приїжджайте відпочити на природі.

Записатися на екскурсію Ви можете, просто подзвонивши за номером телефону, який вказано на нашому сайті на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха