Ароматизовані свічки

Зелені Хутори Таврії з радістю запрошують Вас не просто відпочити на природі, але й виготовити ароматизовані свічки або купити готові, виконані з Любов»ю руками нашого Майстра.

Ароматизовані свічки, які Ви можете виготовити на Зелених Хуторах Таврії, особливі, вони не йдуть ні в яке порівняння з магазинними. І ось чому.

При виготовленні цих свічок, Майстер запропонує Вам використовувати тільки натуральні складові. Спеціальні ароматичні масла додадуть Вашій свічці чудовий і неповторний аромат і потрібний ефект.

Розслаблюючий ефект створять такі олії, як лаванда, пачулі, ромашка, іланг-іланг, меліса. Заспокоять апельсин, майоран або мандарин. Спокусливі нотки привнесуть іланг-іланг, вербена або жасмин. Дадуть відчуття свіжості такі аромати, як лимон, меліса, евкаліпт. Зніме втому кориця, сандал, коріандр, кокос. Якщо сон не хоче йти, допоможе ромашка, лаванда, неролі, чебрець, базилік.

Ароматизовані свічки, виготовлені на свіжому повітрі Вашими руками на Зелених Хуторах Таврії, будуть чарівними. Тому що, в цей момент чарівним буде стан Вашої Душі, коли Ви знаходитесь в розслабленому, спокійному емоційному стані, коли проблеми і турботи відступають на задній план, коли Ви посміхаєтеся і поруч з Вами знаходяться такі ж усміхнені друзі. Частинка цього чарівного стану Вашої Душі віддрукується і в ароматизованій свічці. Пізніше, вже вдома, ця свічка не тільки буде нагадуванням Вам про прекрасно проведений час, але і буде постійно повертати Вам той добрий, спокійний і розслаблений стан, в якому Ви перебували під час її виготовлення.

Як підказує практичний досвід наших Майстрів, під час виготовлення ароматизованих свічок своїми руками, наш душевний стан дуже важливий. У цей момент можна думати про своє найпотаємніше бажання, візуалізувати його, і тоді, свічка «вбере» в себе Ваше бажання і допоможе його виконанню.

Натуральні свічки, які Ви створите на Зелених Хуторах Таврії, абсолютно не порівнянні з магазинними, в яких можуть використовуватися штучні ароматизатори і різні добавки у віск. Коли горить магазинна свічка, дуже часто її аромат не схожий на той, який вказаний на упаковці. І звичайно, така свічка не тільки не принесе користі, але також може і нашкодити, або, як мінімум, просто зіпсувати настрій.

Що може бути прекрасніше, ніж творити дивовижні вироби на свіжому повітрі, під шепіт вітру і шурхіт листя. Беріть з собою своїх близьких, друзів і насолоджуйтеся відпочинком на природі.

Якщо Ви хочете спробувати, яким буває справжній відпочинок на природі і привезти додому ароматизовані свічки, які виконають Ваші ручки, Вам достатньо лише приїхати на Зелені Хутори Таврії.
Для цього, просто зателефонуйте за номером телефону, який вказано на нашому сайті на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха