Декоративні свічки

Крім відпочинку на природі, Зелені Хутори Таврії раді запропонувати Вам безліч цікавих занять. Одне з них - виготовлення декоративних свічок.

З давніх часів, одним з найбільш захоплюючих занять було спостереження за вогнем. І правда, неможливо відірвати погляд від стрибаючих язичків полум»я, так і хочеться злегка доторкнутися до них і відчути їх тепло. А скільки заспокоєння приносить це заняття, дозволяючи «осідлати» свої власні думки, вихори яких схожі на кінські скачки.

У сучасному світі суєти і поспіху, у нас все менше часу залишається на спостереження за чим-небудь. Тим більше, за вогнем. Для цього потрібно вибратися з квартири, розвести багаття і знайти час на споглядання. Тому для нас свічки стали маленькими помічниками, а декоративні свічки - додатковою прикрасою наших будинків.

Розміри і дизайн декоративних свічок настільки різноманітні, що можна легко відшукати підходящу прикрасу для будь-якого інтер»єру. Якщо ж Вам складно відшукати свічку за своїм смаком, Майстер на Зелених Хуторах Таврії із задоволенням виготує декоративну свічку у відповідності з Вашими побажаннями. Або ж Ви самі зможете її виготовити під керівництвом Майстра.

Які бувають декоративні свічки:
• Вирізані у формі квітки, янголятка, серця, тортика, якого-небудь звірка або будь-якого іншого предмета, одного кольору або виконані з безліччю відтінків, з ароматом і без нього
• Простої форми, ароматизовані чи ні
• Гелеві прозорі свічки з різними прикрасами всередині (морські черепашки, камінчики, блискітки, намистини і т.і.)
• Простої циліндричної або квадратної форми, але зі складними зовнішніми прикрасами з різних матеріалів

Така свічка може стати незвичайним і чудовим подарунком, як для близької людини, так і для товариша по роботі, на весільне свято, на ювілей або на дитячий день народження. Потрібно всього лише правильно вибрати дизайн.

У нас на хуторах, разом з відпочинком на природі, Ви можете взяти участь у майстер-класі з виготовлення декоративних свічок. Наш Майстер познайомить Вас з тонкощами свічкової справи. А в кінці дня, після відпочинку, екскурсій і смачного обіду, перед тим, як відправитися додому, Ви зможе забрати Вашу декоративну свічку з собою, щоб вона ще довго нагадувала Вам про день, проведений на Зелених Хуторах Таврії.

Для того, щоб дізнатися більше про декоративні свічки, поєднати майстер-клас і відпочинок на природі, досить просто зателефонувати за номером телефону, який вказано на нашому сайті, на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха