Форми для миловаріння

Для тих, хто любить, щоб відпочинок на природі був не нудним, а веселим і пізнавальним, пропонуємо відвідати майстер-клас з миловаріння на Зелених Хуторах Таврії. Наш Майстер з виготовлення мила ручної роботи поділитися з Вами секретами своєї майстерності.

Використовуючи знання та поради Майстра, Ви зможете самостійно виготовити мило будь-якої форми. Для себе або в подарунок для своєї коханої людини.

Форма для мила може бути будь-якою, якщо вона відповідає таким умовам:
• Витримує температуру 70-80 градусів
• Має достатню гнучкість, щоб готове мило можна було з неї дістати
• Приваблива та цікава

Таким чином, підійдуть і пластикова упаковка для йогурту або сметани, і силіконові форми для льоду і для випічки, дитячі формочки для гри з піском, пластикові ємності з-під шоколадних цукерок, а також спеціальні пластикові форми.

Спеціальні форми для миловаріння мають найрізноманітніший дизайн: дельфіни, янголята, квіти, дерева, бутерброди тощо.

Яку б Ви не використовували форму для мила, запам»ятайте, що після того, як мило залито в форму, чіпати її в жодному разі не можна. Інакше на поверхні можуть утворитися хвилі і нерівності. Діставати мило рекомендується через дві години після заливки. Найголовніше, дочекатися повного охолодження мила.

Зробити мило ручної роботи прямо на свіжому повітрі під спів птахів та шелест листя, побувати на інших Хуторах та познайомитися з іншими Майстрами, а також просто відпочити на природі, Ви зможете, відвідавши Зелені Хутори Таврії.

Записатися на екскурсію Ви можете, просто подзвонивши за номером телефону, який вказано на нашому сайті на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха