Барвники для свічок

Дізнатися, які застосовуються барвники для свічок, можна у нашого Майстра з виготовлення декоративних свічок на Зелених Хуторах Таврії. Також Ви можете взяти участь у майстер-класі на свіжому повітрі, об»єднавши два чудових і корисних занять: відпочинок на природі та виготовлення свічок своїми руками.

Зовсім недавно, свічки були найпростішим предметом в будинку, який використовувався за необхідності. Вони були настільки прості і нехитрі, що про прикрасу інтер»єру чи святкового столу свічками, навіть не йшлося.

Поступово люди творчості «добралися» і до свічок. Свічки стали називатися декоративними, тепер вони дійсно здатні внести зміни в інтер»єр, змінити настрій, стати ніжним або яскравим подарунком. Іноді, милуючись роботою Майстра свічок, неможливо відірватися від споглядання краси свічки.

Щоб свічки виходили гарними, яскравими і різноманітними, необхідно вміле і грамотне поєднання кольорів. А для додання кольору знадобляться барвники для свічок. Що може послужити барвником і де їх узяти?

• Свічкові барвники або колоранти, які виробляються підприємствами спеціально для свічкового виробництва, являють собою концентровані форми пігментів. Вони мають яскраві, насичені і чисті кольори, високу світлостійкість, зручні і легкі в застосуванні.
• Контури для розпису свічок на восковій основі. Призначені для створення кольорового декоративного рельєфу, добре лягають на поверхню, оплавляються разом зі свічкою при її згоранні.
• Воскові олівці для малювання. Доступний і недорогий, але не кращий варіант барвників для свічки. Воскова маса може не повністю забарвитися, або стружка воскових олівців може випасти у вигляді осаду на дно. При горінні свічки, стружка може стати перешкодою.
• Акварель, гуаш, олійні фарби - невідповідні барвники для свічок: погане забарвлення воскової маси при виготовленні свічки, запах і перешкода при горінні.
• Натуральні барвники: трави, рослини, фрукти, овочі, гриби. Сухий натуральний барвник в марлевому мішечку опускають у гарячий віск і залишають там, на тривалий час для фарбування, періодично підігріваючи віск. Отримувані кольори не такі яскраві, як при використанні хімічних барвників, вони ніжні і швидше відтінкові. Але, при цьому, готова свічка - натуральна і безпечна.

Виготовити декоративну свічку своїми руками, використовуючи барвники для свічок можна прямо на свіжому повітрі під спів птахів і шелест листя. А також побувати на інших Хуторах і познайомитися з іншими Майстрами, Ви зможете на Зелених Хуторах Таврії. Це і є справжній відпочинок на природі.

Записатися на екскурсію Ви можете, просто подзвонивши за номером телефону, який вказано на нашому сайті на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха