Мило ручної роботи

Мило ручної роботиМило ручної роботи - це натуральний продукт, який приносить задоволення і радість не тільки тому, хто його створює, але також і тому, хто його купує. Створення мила це творчий процес, в якому основну роль відіграють фантазія і натхнення миловара, адже потрібно уявити собі і майбутній аромат мила, і його привабливий зовнішній вигляд.

Виготовлення мила в домашніх умовах є самим природним і безпечним способом отримати миючі засоби. В якості основи для такого мила використовують натуральні жири, це може бути спеціальна мильна основа, яку можна купити в спеціалізованих магазинах, або ж просте дитяче мило, яке краще брати без запаху, інакше від нього складно буде позбутися в процесі виготовлення мила власної розробки.

Для додання милу чарівного аромату, використовуються різні ефірні масла і їх чудові комбінації. Підбір ефірної олії в миловарінні дуже важливий, тому що від цього залежить і загальне враження від мила і його вплив на людину, адже відомо, що вплив різних ефірних масел на нас різний.

Для додання кольору використовуються природні барвники: трави, соки, фрукти, овочі. Наприклад, для червоного кольору використовується порошок червоного перцю, для коричневого - кориця, шоколад, кава, для помаранчевого - куркума.

Ще в мило ручної роботи прийнято додавати різні добавки - мед, засушені квіти і трави, дрібно подрібнені шкарлупки горіхів, мелену каву і безліч інших. Таким чином, мило ручної роботи допомагає не тільки поверхнево очищати шкіру, але і проводити її більш глибоке очищення і лікування.

Також для створення мила ручної роботи знадобиться гліцерин, рослинна олія, вода або молоко, спирт для видалення бульбашок повітря обприскуванням з поверхні приготованого мила.

А тепер кілька назв видів мила ручної роботи, від яких хочеться тут же таке мило придбати або виготовити самостійно: мило «Вершки і мед», золоте мило з пилком і медом, шоколадне мило, мило з водоростей, шовкове мило, прозоре мило, кавове мило, сонячне мило, суничне мило і безліч інших.

На Зелених Хуторах Таврії Ви зможете не тільки послухати розповідь Майстра з миловаріння, а й пройти майстер-клас і самостійно виготовити своє власне мило ручної роботи, для себе або в подарунок своїм близьким.

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії!

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха