Мило ручної роботи

Мило ручної роботи Ароматний кавун

Кавун - символ Херсонщини та теплого літа. Напевно, тому мило ручної роботи "Ароматний кавун" - найпопулярніше мило, яке роблять на майстер-класах на Зелених Хуторах Таврії. У нас можливий не тільки відпочинок на природі, але також доступно безліч захоплюючих майстер-класів, квестів і пізнавальних екскурсій.

До того ж, Зелені Хутори Таврії і місто Гола Пристань запрошують Вас на щорічний фестиваль, присвячений цій солодкій і соковитій ягоді. Так, так. Не дивуйтеся, кавун - це ягода.

Так як же зробити мило-кавун? Щоб воно було таке ж соковите, свіже і прохолодне, як м»якоть справжнього кавуна. Для цього знадобитися:

• Спеціальна прозора мильна основа
• Барвники червоного, зеленого і білого кольорів
• Спеціальна віддушка «Кавун»
• Насіння льону або маку, які будуть імітувати кавунове насіння
• Форма (кругла або трикутна з заокругленим краєм, як шматочок кавуна)

Спочатку потрібно розтопити мильну основу, додати до неї ароматизатор і розділити на три частини: одну велику і дві маленькі. У велику частину потрібно додати червоний барвник - це буде м»якоть, перший шар. Його потрібно залити у форму так, щоб залишалося місце для інших двох шарів і додати в цей шар насіння льону або маку. Дати йому охолонути, щоб не змішався з наступними шарами.

Другу частину необхідно пофарбувати в білий колір і вилити другим шаром поверх першого червоного. Так само необхідно почекати, поки другий шар охолоне. І потім приготувати третій шар - зелений, який заливається поверх білого.

Після цього, необхідно дати милу повністю охолонути і затвердіти, десь приблизно години дві. А потім ... вийнявши його з форми, Ви побачите ... яскраве, соковите і ароматне мило-кавун.

Таке мило ручної роботи може стати прекрасним подарунком для Вас або для когось із Ваших близьких. Тепер Ви зможете подарувати їм шматочок теплого яскравого літа!

Якщо Ви хочете зробити мило ручної роботи "Ароматний кавун" прямо на свіжому повітрі під спів птахів та шелест листя, побувати на інших Хуторах та познайомитися з іншими Майстрами, а також просто відпочити на природі, Ви зможете, відвідавши Зелені Хутори Таврії.

Записатися на екскурсію Ви можете, просто подзвонивши за номером телефону, який вказано на нашому сайті на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха