Мило своїми руками

Зелені Хутори Таврії: мило своїми руками та відпочинок на природі

На Зелених Хуторах Таврії відпочинок на природі можна поєднати з найрізноманітнішими заняттями та майстер-класами. Вибір заняття для Душі залежить тільки від... Вашого настрою і Ваших переваг. Запитайте себе, чим би Ви хотіли зайнятися? Чому б Ви хотіли навчитися? Може Ви хочете зробити мило своїми руками? Що ж, це можливо.

Наш Майстер миловаріння готовий запропонувати Вам поєднати захоплюючий майстер-клас і відпочинок на природі. Ви будете все робити самостійно, а Майстер буде Вам пояснювати і направляти Вас. Мило, яке Ви зробите самі, буде найкращим і корисним - в ньому буде частинка Вашої Душі та Ваш настрій. І при цьому Ви будете точно знати, з чого воно складається. Ви зможете використовувати таке мило самостійно або подарувати його Вашій коханій людині.

Для того, щоб процес миловаріння відбувся, необхідна наявність наступних компонентів і предметів:

• Форма для Вашого мила - можна використовувати різні формочки, наприклад, дитячі для гри з піском, силіконові для випічки, а також спеціальні пластикові для виготовлення мила, що продаються в магазинах для рукоділля.
• Мильна основа - використовується або спеціальна основа, або найпростіше дитяче мило, яке розтоплюється на водяній бані.
• Рослинна олія для основи - без запаху, підійде оливкова, мигдальне або виноградне.

• Ефірне масло для аромату - не тільки надають милу приємний аромат, але і володіють лікувальними властивостями, покращують настрій, позбавляють від депресії, допомагають розслабитися. Головне, вибрати потрібне масло.
• Барвники - використовуються або харчові барвники, або натуральні, такі як шоколад, кава, фруктові соки, сухі, трави.
• Косметичні добавки - вибір добавок залежить від того, якою властивістю Ви вирішите наділити своє мило. Наприклад, можна додати: глину, перемелену каву або мак, вівсяні пластівці, кокосову стружку, корицю, подрібнену цедру лимона або апельсина, і багато-багато іншого. Тут все залежить від Вашої уяви.

Зробити мило своїми руками на лоні природи, побувати на інших Хуторах та познайомитися з іншими Майстрами, а також просто відпочити на природі, Ви зможете, відвідавши Зелені Хутори Таврії.

Записатися на екскурсію Ви можете, просто подзвонивши за номером телефону, який вказано на нашому сайті на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха