Відпочинок на природі та декоративні свічки своїми руками

Зелені Хутори Таврії раді запропонувати Вам незвичайний відпочинок на природі. У нас, Ви не тільки відпочинете від щоденних рутинних турбот, але і зможете отримати практичні навички у виготовленні товарів ручної роботи. Наприклад, виготовити декоративні свічки своїми руками.

Уявіть собі, Ви сидите на свіжому повітрі, тепло, щебечуть птахи, шелестять дерева, проносяться з дзижчанням бджоли. Ви розслаблені. І, здається, не існує всіх тих турбот, які так докучають щодня. А Ваші руки в цей час - творять. Ви робите те, що відчуває Ваше серце, Ви вкладаєте частинку себе, своєї Душі.

Декоративні свічки стануть чудовим подарунком або для Вас, або для Вашої близької людини, або для друга. І вже вдома, ця свічка нагадуватиме і повертатиме Вас в той стан умиротворення, яке Ви відчули на Зелених Хуторах Таврії.

Для того, щоб виготовити декоративні свічки своїми руками, знадобиться:

• Посуд для плавлення воску
• Форма для майбутньої свічки
• Посуд для водяній лазні
• Кілька паличок для того, щоб помішувати віск і кріпити гніт
• Залишки старих свічок або господарські свічки
• Воскова крейда
• Бавовняні нитки
• Прикраси для декору свічки

Перед початком роботи, пам»ятайте, для того, щоб застиг віск, достатньо 15 хвилин. Так що діяти доведеться швидко.
У форму для майбутньої свічки помістіть бавовняну нитку, яка буде гнітом. Верхній кінець нитки закріпіть на паличці. Покришите або поріжте віск, покладіть в посуд для плавлення і поставте її на водяну баню, на повільний вогонь. Помішуючи віск, стежте потім, щоб в ньому не було грудочок.

Залийте на дно форми трохи розтопленого воску і зафіксуйте нитку в потрібному місці. Почекайте трохи, коли віск досить затвердіє, заповніть форму рідким воском. Приблизно через 24 години, коли віск у формі затвердіє, обріжте край гніту. Ваша свічка - готова. Її можна залишити у формі, а можна вийняти з неї.

Потім приступайте до декорування свічки. На неї можна нанести фотографію або малюнок фарбами, обернути тканиною, мереживом, прикрасити стрічками, блискітками, бісером, стразами, кавовими зернами. Можна декорувати ємність, в якій знаходиться свічка.

Якщо Ви хочете навчитися робити декоративні свічки своїми руками, Вам потрібно тільки приїхати на Зелені Хутори Таврії. Для цього, просто зателефонуйте за номером телефону, який вказано на нашому сайті на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха