Свічки своїми руками – майстер-клас

Зелені Хутори Таврії, що на Херсонщині, запрошують не тільки відпочити на природі, але й пройти на свіжому повітрі майстер-клас на вибір. Наприклад, майстер-клас - свічки своїми руками.

Такі свічки, зроблені своїми руками в спокійному і урівноваженому стані, після прогулянки на свіжому повітрі, вберуть в себе спокій і гармонію. А пізніше, вже у Вас вдома, свічки будуть потроху повертати їх Вашій Душі.

Що являє собою майстер-клас - свічки своїми руками? Спробуємо розібратися в тому, що Вас чекає у майстра на хуторі свічкарства.
Перед початком роботи потрібно вибрати форму для свічки і приготувати нитку для гніту. Потім віск подрібнюють на невеликі шматочки і поміщають на водяну баню, вогонь при цьому повинен бути невеликим, щоб віск розтопився повільно. В цей час за воском потрібно спостерігати, щоб він не загорівся при перегріванні.

Коли віск повністю розтопиться до однорідної маси, опускаємо туди край нитки, яка буде служити гнітом. А потім закріплюємо цю нитку в формі, в якій буде перебувати свічка. Потім заливаємо віск у форму наполовину, а зверху укладаємо різні добавки, аромат яких хочеться чути від свічки. Після цього заливаємо другий шар воску. Даємо воску застигнути і обрізаємо зайву довжину гніту. Чекаємо ще деякий час до остаточного застигання воску.

Це найпростіший майстер-клас - свічки своїми руками. Однак є і безліч інших, простих і складних, в яких Ви зможете зробити найрізноманітніші свічки: ароматизовані, кольорові, різьблені, весільні, виконати декупаж на свічці або перенести на неї фотографію. Всім тонкощам і премудростям виготовлення свічок своїми руками Вас навчить майстер на хуторі свічкарства. А також розповість багато найцікавіших фактів про свічки.

Зелені Хутори Таврії пропонують не простий відпочинок на природі, а відпочинок пізнавальний, зі здоровим глуздом і користю. Після такого відпочинку Ви повезете додому не тільки гарний настрій і радість від спілкування з природою, а й сувеніри та обереги, які зробите своїми руками за допомогою порад наших майстрів. І які будуть захищати Вас і Ваш будинок ще довгий час.

Хочете спробувати незвичайний відпочинок на природі і пройти майстер-клас свічки своїми руками? Приїжджайте на Зелені Хутори Таврії.

Дізнатися, як нас знайти і як ми працюємо дуже просто, достатньо зателефонувати за номером, який вказано на нашому сайті, на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха