Кольорові свічки

Тремтливий вогник свічки завжди притягує до себе нашу увагу, немов маленький і теплий магнітик. Волею-неволею, ми зупиняємо на ньому свій погляд, навіть якщо в цей час зайняті іншими справами. Зробити такі магнітики, а точніше кольорові свічки, можна на Зелених Хуторах Таврії, пройшовши майстер-клас під відкритим небом у нашого Майстра. Після відпочинку на природі, Ви привезете з собою маленький магічний сувенір, наповнений світлом і Вашою Любов»ю.

Кольорові свічки можуть стати чудовою прикрасою і оберегом Вашого будинку. Підібравши один або декілька кольорів для однієї свічки, Ви заряджаєте її певними емоціями і енергіями. Колір вибирає Ваша Душа, а свічку робите Ви, наповнюючи її енергією.

Прогулюючись на Зелених Хуторах Таврії, Ви відпочиваєте і розслабляєтеся. Поступово турботи і тривоги відступають. У такому спокійному стані прокидається Ваша творчість, яка в звичайному житті ховається дуже глибоко, тому що просто нема коли творити. У суєті і поспіху сучасного світу ми не живемо, ми весь час кудись поспішаємо, щось комусь обіцяємо і знову поспішаємо виконати.

Спробуйте хоча б на один день зупинити цей біг по життю. Просто приїжджайте на Зелені Хутори Таврії і подихайте свіжим повітрям, без автомобільного смогу. Послухайте спів птахів, яке в місті через шум вже практично не чутно. Пройдіть майстер-клас у нашого Майстра і зробіть своїми руками кольорові свічки. А вдома, коли пройде декілька днів, і Ви знову відчуєте втому, просто запаліть кольорову свічку і подивіться на неї кілька хвилин. Тільки щоб в цей час Вас ніхто не відволікав.

Для нас вогник свічки, що горить, немов терапія для Душі. Коли вогник повністю опановує нашу увагу, ми плавно і м»яко занурюємося в свої мрії, реальність ніби розчиняється в цьому маленькому і зачарованому полум»ї. У цей момент ми забуваємо про ті труднощі, які нас оточують і тиснуть на нас. Поступово повертаються життєві сили і настає глибоке заспокоєння.

Кольорові свічки, які Ви зробили самі на Зелених Хуторах Таврії, перебуваючи в стані спокою і радості, мають потрійну позитивну силу. У них закладено Ваш гарний настрій і спокій, які Ви відчули, відпочиваючи на природі, а також вплив кольору, який Ви вибрали.

• Білий колір символізує очищення. Якщо запалена біла свічки коптить і трохи тріщить, це означає, що простір очищається, спалюється негатив. Через якийсь час, така свічка перестає коптіти і тріщати, вогник горить тихо і рівно. Це означає, що свічка свою роботу зробила.

• Червоний колір привертає здоров»я і любов, додає сили і допомагає виконати найзаповітніші бажання.

• Рожевий колір допоможе налаштуватися на успіх і наповнить чистотою Ваші наміри.

• Помаранчевий колір допомагає прокинутися творчості, дасть нові ідеї і наповнить радістю.
• Золотий або жовтий колір допоможе Вам здійснити найсильніші бажання.

• Зелений колір допоможе Вам знайти вихід із ситуації, що склалася, так як цей колір несе в собі рух і розвиток, надає рівноваги між енергіями тіла і розуму.

• Синій колір допоможе Вам знайти віру в себе і свої сили, зрозуміти себе.

• Фіолетовий колір знадобиться Вам тоді, коли Ви бажаєте досягти успіху в важливій для Вас справі.

• Сірий і срібний кольори внесуть ясність у вирішення тих питань, які найбільше Вас цікавлять.
• Коричневий колір наповнить Вас упевненістю і допоможе знайти вихід з ситуації, що склалася.

Таким чином, кольорові свічки, зроблені своїми руками на Зелених Хуторах Таврії, стають Вашими найсильнішими помічниками, тому що мають потрійну силу: силу вогню, силу Вашої Душі і силу кольору.

Щоб відпочити на природі і зробити кольорові свічки, які стануть Вашими потужними помічниками, приїжджайте на Зелені Хутори Таврії. Дізнатися, як нас знайти і як ми працюємо дуже просто, достатньо зателефонувати за номером, який вказано на нашому сайті, на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

 

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха