Кольорові свічки своїми руками

Майстер з виготовлення декоративних свічок на Зелених Хуторах Таврії готовий запропонувати Вам поєднати відпочинок на природі і майстер-клас, на якому Ви зможете виготовити кольорові свічки своїми руками.

Яскраві різнокольорові свічки чудово прикрасять інтер»єр Вашої кімнати або святковий стіл. Вони можуть стати незвичайним подарунком для когось із Ваших друзів. Скільки ж приємних емоцій може викликати маленька свічка, виконана в ніжних пастельних тонах або в веселих райдужних фарбах!

Як же можна зробити кольорові свічки своїми руками? Цей процес не такий вже й складний. Але задоволення від отриманого результату Вам гарантовано.

Для виготовлення кольорових свічок потрібно:
• Ємність для плавлення воску. Підійдуть паперові стаканчики, в них віск можна розтопити в мікрохвильовій печі. Або невелика каструлька, в ній віск можна плавити на водяній бані.
• Віск - це можуть бути залишки від старих недогорілі свічок.
• Скляні баночки або стаканчики, в яких перебуватимуть готові свічки.
• Гніт.
• Паличка для перемішування гарячого воску.
• Воскова кольорову крейду.

Спочатку приготуємо основу. Для цього необхідно подрібнити невелику кількість воску, так він буде швидше плавитися. Плавимо його або в мікрохвильовій печі, або на водяній бані. Заливаємо на дно скляної форми і опускаємо в нього гніт. Далі необхідно трохи почекати, щоб віск застиг і зафіксував гніт. Після цього залишаємо форму для застигання воску і готуємо кольоровий віск.

Для цього, воскову кольорову крейду очищаємо від обгорток і наклейок. Натираємо її на тертці або просто ламаємо на шматочки. Змішуємо разом потрібний колір з шматочками воску і починаємо плавити, також як плавили віск для основи. Коли віск потрібного кольору розплавився, виливаємо його в скляну форму. Даємо охолонути і затвердіти, а потім готуємо наступний колір, плавимо і наливаємо. Повторюємо цю процедуру таку кількість разів, скільки необхідно. Таким чином, ми отримуємо кольорові свічки найрізноманітнішого кольору і малюнка.

Набагато цікавіше і веселіше готувати такі свічки в компанії друзів, та ще й на свіжому повітрі. Якщо Вас цікавить відпочинок на природі і Ви хочете навчитися виготовляти кольорові свічки своїми руками, запрошуємо на майстер-клас на Зелені Хутори Таврії.

Записатися на екскурсію Ви можете, просто подзвонивши за номером телефону, який вказано на нашому сайті на сторінці «Контакти».

Чекаємо Вас! Завжди Ваші, Зелені Хутори Таврії.

Цветные свечи своими руками

GidTravel - туризм, информация об странах, городах, местах отдыха